Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych

Na naszych ulicach pojawia się coraz więcej samochodów elektrycznych. Spodziewajmy się, że coraz częściej standardem będzie wyposażanie budynków w nowoczesną infrastrukturę. W naszej ofercie znajdą Państwo ładowarki wiszące jak i ładowarki wolnostojące. Stacje ładowania spełniające najwyższe europejskie standardy, które dopasować można do wszystkich marek samochodów elektrycznych.
  Niezależność ładowania pojazdu elektrycznego to fundament rozwoju elektromobilności.

3. Panel fotowoltaiczny

Grupa modułów zasilająca jeden falownik tworzy panel fotowoltaiczny.

1. Konstrukcja wsporcza

elementem pozwalającym na zamontowanie paneli na gruncie lub budynku jest konstrukcja, która jednocześnie ma na celu zapewnić stabilność całego układu.

2. Moduły fotowoltaiczne

Podstawowym elementem powstania energii elektrycznej ze słońca są ogniwa fotowoltaiczne, które aby móc wytwarzać większą ilość energii łączy się w moduły fotowoltaiczne.

5. Licznik dwukierunkowy

 Licznik dwukierunkowy, dokonuje pomiarów dwukierunkowego przepływu prądu tzn. zlicza energię elektryczną wyprodukowaną przez naszą instalację oraz pobraną z sieci energetycznej (6).

4. Falownik

Aby energia trafiła do naszych gniazdek prąd powstały w modułach zostaje przekazany do falownika, którego zadaniem jest przekształcenie go na prąd zmienny cechujący się parametrami zgodnymi z tymi, które posiadają nasze domowe gniazdka.

6. Sieć energetyczna

Sieć energetyczna

7. Energia słoneczna

Cieszymy się ekologiczną energią słoneczną, stałą niższą ceną energii elektrycznej bez względu od zmian rynkowych.